Kış Lastiği Fiyatları – Pirelli Kış Lastik Fiyatları

on
Categories: Genel

Pirelli kış lastiği fiyatları, aracınıza uygun seçeceğiniz kaliteli ve güvenilir kış lastiği özelliklerine göre değişmektedir.

Pirelli Kış lastikleri, lastik yüzeyinde bulunan desenler sayesinde su ve kar toplama kapasitesini artırır ve bu sayede daha güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Kış lastikleri aşınma ve kırılma riskini azaltarak araçlarınızın güvenliğini de artırır.

blank

Pirelli Kış Lastiği Modelleri

Otomobil araçlar için şehiriçi kış koşullarına uygun olarak tasarlanan, kış lastiği testlerinde performans birincisi Pirelli Snowcontrol Serie 3 kış lastiği; yanal yol tutuş dengesi yüksek, karlı yüzeylerde yüksek çekik ve frenleme özelliği sağlar.

4×4 SUV sınıfı araçların zorlu kış koşullarında arazide veya şehirlerde seyahat ederken yokuş aşağı inişlerde, viraj almada performansınızı ve güvenliğinizi üst düzey taşımak için tasarlanan kışl astik modeli Pirelli Scorpion Winter tercih edebilirsiniz. 

Hafif ticari C sınıfı araçlar için tasarlanan Pirelli Carrier Winter kış lastikleri; kilometrede %30 tasarruf sağlarken, her türlü kış koşulunda maksimum güvenlik ve özellikle ıslak zeminde güvence vermesiyle tercih edilmektedir.

Pirelli Winter Sottozero 3 kış lastiği; üst düzey araçlar için tasarlanmıştır. Kontrol gücünün yüksekliği sayesinde kış koşullarında aracınıza ve size yüksek performans ve güvenlik sağlar. Pirelli Winter Sottozero Serie 2 modeli ise 7°C’nin altında kuru, ıslak ve karla kaplı yollarda yaz lastiğine göre suda kızaklama riskine karşı daha etkili koruma sağlayarak mükemmel performansı garanti ediyor.

Modern otomobillerin ve CUV sınıfı araçlar için üretilen Pirelli’nin Cinturato ürün grubunda bulunan Cinturato Winter 2; 3 boyutlu kılcal kanal teknolojisine sahip lastik desenleri sayesinde lastiğin kullanım ömrü boyunca karda uzun süreli performans gösterir. Bu yeni kış lastiklerindeki kanal teknolojisi; kanallar aşındığında lastik desenini zikzaklı şekle dönüştürerek, karı sıkıştırarak ıslak ve karlı zeminde çekiş, tutunma performansını güçlendirir. Gürültü seviyesini azaltarak kış sürüş keyfinizi arttırır.

Aracınıza en uygun Pirelli Kış lastiğini bulmak için !

Pirelli Kış Lastiği Fiyatları ve Özellikleri

Run Flat - Basınçsız Sürüş

blankLüks premium otomobil ve SUV araç sınıflarının tüm hava koşulunda yüksek güvenlik, kontrol ve performans sağlamak amacıyla araç özelliklerine mükemmel uyacak şekilde tasarlanmış lastiklerde bulunur.

 

Pirelli Run Flat Şişirilmiş Lastik Kesiti
Pirelli Run Flat Şişirilmiş Lastik Kesiti

Pirelli Run Flat özellikli lastiklerinde, yanak yapısı içine yerleştirilmiş özel takviyeler bulunur.

 

 

 

Pirelli Run Flat İnmiş Lastik Kesiti
Pirelli Run Flat İnmiş Lastik Kesiti

Pirelli Run Flat lastikleri, basınç kaybı yaşansa dahi araç lastik yanağında ki güçlendirilmiş yapı sayesinde yan ve çapraz yüklere karşı koymasını sağlayarak dengeli bir sürüş sağlar.

Seal Inside - Delinme Kontrolü

Pirelli Seal Inside Delinme Kontrolü
Pirelli Seal Inside Delinme Kontrolü

Pirelli yeni lastik konstrüksiyon teknolojisi Seal Inside ile lastiğiniz dış bir nesne tarafından delindikten sonra bile hava basıncını kaybetmeden aracınızı sürmeye devam edebilmenizi sağlar. Böylece lastik basınç kaybının neden olabileceği olası kaza riskinizi %85 oranında engellenmeye yardımcı olur.

blank

Pirelli Noise Cancelling System - Pirelli Gürültü Azaltma Sistemi

blankPirelli Gürültü Azaltma Sistemi (PNCS), aracın içindeki ses düzeyini azaltan lastiğin iç duvarına uygulanan ses emici bir aygıt teknolojidir.

blank

Pirelli Kış Lastiği Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Kış lastikleri fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Örneğin, ✅marka, ✅model, boyut ve ✅performans gibi faktörler kış lastiklerinin fiyatını etkileyebilir. 

Genel olarak, kış lastikleri fiyatları diğer lastik türlerine göre daha yüksek olabilir. Bunun nedeni, kış lastiklerinin diğer lastik türlerine göre daha zor koşullarda kullanılması ve bu nedenle daha kaliteli malzemeler kullanılmasıdır.

Kampanyalı Pirelli Kış Lastiği Fiyatları için Doğru Adrestesiniz!

Dünya’nın en iyi lastik markalarından ilk 5’i içerisinde olan Pirelli Kış lastikleri, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve bu sayede mükemmel performans ve uzun ömürlülük sağlar. Yüksel Lastik ve Jant firması olarak; lastiklerin fiyatları da makul seviyededir ve her bütçeye uygun seçenekler sunmaktayız.

Eğer karlı ve soğuk hava koşullarında güvenli bir sürüş deneyimi istiyorsanız, bizi arayın uzman personelimiz ile araç modelinizi paylaşın. Kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmanızı sağlayarak, size en uygun fiyatlı Pirelli Kış lastik modellerini bulalım.

ŞİMDİ ARA : +90 533 032 49 26