İzmir’de Lastik ve Jant – Yüksel Jant ve Lastik “Doğru Yerdesiniz”

on
Categories: Genel

İzmir’de Lastik, Jant ve Rot Balans hizmetlerimizi; yüksek performanslı üst segment ürünlerimiz ile Türkiye’nin en büyük Pirelli konsept mağazamızda müşterilerimize konforlu şekilde sunuyoruz.

Yüksel Jant ve Lastik olarak; 1999 senesi sonları 2000 yıllarının başında Atasanayi Sitesi’nde 50 m2 dükkanda başlayan yolculuğumuz 2019 Haziran ayında müşterilerimize Avrupa standartlarında hizmet verebilmek için Türkiye’de sayılı bulunan jant ve lastik bakımı alanında üstün özellikli makinelerimizi kurduğumuz,  tüm araç sınıflarına uygun lastik modellerini stok avantajı ile hızlı çözümler sunabildiğimiz 1080m2 mağazamızda devam etmektedir.

Kurucumuz Koray Yılmaz’ın 30 yıllık hayali olan mağazamız; 2014 yılında Pirelli iş ortaklığımız ile başlayan sürecin Türkiye satış müdürümüz ve İtalyan Ceo’muzla beraber aldığı kararlarla tesisimiz hayata geçirilmiştir.

İzmir’de lastik ve jant satışı alanında üst düzey hizmet vermek istediğimiz tesisimizi kurarken Avrupa’da ki modellerin hangi bölgelerde nasıl işletmeler olduğu, kime hitab ettiği, insanların nelerden hoşlandığını analiz ettik. Türkiye’de işletmemizin bulunduğu bölgede de müşterilerimizin isteklerini dinledik ve gelen müşterilerimizi nasıl rahat ettiririz, neler sunarsak mutlu olurlar, daha keyifli nasıl vakit geçirebilirler diye düşünerek, analizler yaparak sonuçları birleştirerek tesisimizi hayata geçirdik. Bizim konseptimizin Los Angeles’ta bulunan mağazadan tek farkı orada araç satışı ve alanın 4000m2 olmasıdır.

İzmir Yüksel Jant ve Lastik’te bizler aracınızla ilgilenirken sizlere rahat bir dinlenme ortamı sunmaktayız.

Üst katımızda bulunan geniş oturma alanlarımızın olduğu bölüme çocuk oyun alanı, bilardo masası, 2 adet play station gibi müşterilerimizin keyifle vakit geçirebilecekleri bir mekan oluşturduk.

Engelli vatandaşlarımızı da elbette unutmadık. Tesisimize engelli misafirlerimiz geldiğinde, bünyemizde bulunan elektrikli engelli aracımızdan yararlanarak alt kattaki engelli tuvaletini rahatlıkla kullanabilecekler. Ayrıca üst kata çıkmak istediklerinde tesisimizde bulunan asansör ile rahatlıkla üst kata ulaşabilecekler.

Tesisimize gelip işlemlerinin bitmesini beklerken namaz kılmak isteyen misafirlerimiz içinse bir mescit bulunuyor. Sosyal alanımızda kafeteryasından, engelli tuvaletine, oyun alanlarından, rahat oturma alanlarına kadar her detayı düşündük ve son teknokoji cihazlarla beraber hepsini değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Özellikle kadın müşterilerimizin burası sanayi sitesi diye gelmekten çekinmemeleri için tesisimizi tamamen onların rahatlığı ve huzurunu düşünerek hazırladık. Yanlarında çocuklarıyla rahatlıkla gelebilecekleri bir tesisimiz var. Hatta işleri olmasa dahi bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Kafeteryamızda farklı aktivitelere başladık. Bizlerle sabah kahvaltısı yapmak isteyenler için özel sunumlar hazırladık, aynı zamanda farklı kahve çeşitlerini sunacağız. Yani burada keyifli bir aile ortamı yaratacağız.

İzmir'de Lastik Jant Modelleri Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Yüksel Jant Lastik’de her araç kategorisine göre performans lastikleri, SUV 4×4 lastikleri, ticari araç lastikleri, binek araç lastikleri, C sınıfı araç lastikleri, iş makinası lastikleri, yaz lastikleri, kış lastikleri, dört mevsim lastikleri ürün gamına sahibiz. Yani en ufak ölçülü jant ve lastiklerden en büyük ölçülü jant ve lastikleri kapsayan ürün çeşitliliği sunmaktayız. Ayrıca özel yarışlar için drag lastikleri de ürün envanterimizde arasında bulunmaktadır.

Lastik jant satışı, rot ayarı, balans ayarı, rotasyon ayarı, sökme takma nitrojen, hava kontrolü hizmetlerimizi verirken müşterilerimizin değerli vaktinden çalmadan iyi yetiştirilmiş profesyonel kadromuzla hızlı ve doğru şekilde işlemlerimizi tamamlıyoruz.

2019 ve 2025 senesinin konseptine uyarlanmış bir şekilde bütün versiyonları yüklenmiş olan bir makine parkurumuz bulunuyor.

Tesisimizde aynı anda 11 arabayı hazırlayabilecek ve hızlı şekilde teslim edebilecek kapasitede bir yapıya sahibiz.

Makina parkurumuzdaki en büyük avantaj; 9700 elit dediğimiz balans makinası… Sürüş güvenliği ve emniyet için çok önem arz eden bir durum; lastikler tamamen aracın yolda seyrettiği hali ile bir simülasyona tabi tutuluyor, artık bu teknoloji olarak sözün en son noktası. Jant ve lastikteki balansı hatasız önümüze seren bir sistem. Bu cihaz tam manasıyla aracın komple lastiklerinin düz basıp basmadığını ve yoldaki dengesizliğinin hepsini algılayabilen 600 kg basınç uygulayıp, yoldaki bütün hakimiyetini, yumuşalıklık ve konfor testini yaparak sıfır tolereye düşüren bir cihaz. Aynı zamanda bu cihaz birçok iyi otomobil markasının fabrikalarında kullandığı bir cihazdır.

Onun yanı sıra Hunter’ın elite modeli rot ayarı cihazımız BMW, Mercedes gibi üst segment araçları tamamıyla salıncaktan ölçüm yapabilen, tekerlek diş derinliklerini ölçen ve her modelin 2025 senesine kadar dolu dolu bütün versiyonlarına hakim olup, bütün ölçü birimlerini birebir datasıyla beraber sunabilen bir cihazdır. Bizim cihazımızın ekstra özelliği de alt takım kontrolünü kendi başına yapabilip listeleyebilmesidir.

Amacımız hizmetin en iyisini verebilmek, amacımız her müşterimizi buradan gülümseterek uğurlamak, amacımız dostlarınızla muhabbetiniz esnasında kendimizden bahsettirebilmek. Ancak değerli müşterilerimiz eğer bir eksik görürlerse bu önerilerini dikkate alarak daha iyisini yapmaya çalışmak için de hazırız.

Avantajlı Lastik ve Jant Fiyatları için Doğru Adrestesiniz.

Yukseljantlastik.com lastik kategorimizden aracınızın tipine uygun, otomobil, 4×4, hafif ticari araçlarına özel lastiklere veya jant kategorisinden her ölçüye uygun jant modellerine ulaşabilirsiniz. En popüler lastik ebatlarından jant modellerine ve çok daha fazla dünyaca ünlü Pirelli ve Michelin  gibi lastik markalarından size en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

Aracınıza en uygun lastik ve jantı bulmak için !

Adres: 8780/35 Sok. No: 7 Ata Sanayi Sitesi Küçük Çiğli – İZMİR

       Telefon: 0 232 328 13 50 – 0 533 032 49 26

       Çalışma Saatleri: Pts-Cts : 08:00 > 20:00

       Emailsiparis@yukseljantlastik.com – info@yukseljantlastik.com

       Site: https://yukseljantlastik.com/

Kaynak: https://www.habergundemim.com/bu-bir-editoryal-haberdir-yuksel-jant-ve-lastik-dogru-yerdesiniz-152363-haberi

İçerik