Hakkımızda

Yüksel Jant ve Lastik

"Doğru Yerdesiniz...! "

İzmir’de Lastik – Jant ve Rot Balans hizmetleri veren Yüksel Jant Lastik olarak yüksek performans çözümleri sunmayı ve müşteri konforunu hedefliyoruz. Sizde ayrıcalıklı hizmet profesyonel ekip ile çalışmak istiyorsanız Ata Sanayi’de sizi bekliyoruz.

Ulaşmak istediğiniz performans için üst segment ürünler ile kaliteli hizmete ihtiyaç var. Lastik Modellerimizi, Jant Modellerimizi görmek için web sitelerimizi inceleyebilir yada servisimize gelebilirsiniz. Aracınız için en iyi, sizin zevkinize uygun modeller, Michelin ve Pirelli olmak üzere dünyaca ünlü bir çok lastik markaları…

Hangi Marka
Araçlar ile çalışıyoruz ?

Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Bizi Arayın Randevunuzu Oluşturalım Zamanında Teslim Edelim Hepsi Bu Kadar Yine Bekleriz...
blank

- Lastik veya Jantınızda Sorunmu Var ?

Bizi arayın servis elemanlarımıza sorununuzu anlatın. Uzman personelimiz size en uygun çözümü sunacaklardır. Randevu ve Bilgi İçin Tıklayın...

blank

- Servis Randevusu Oluştur

Yetkili personelimiz ile oluşturduğunuz veya daha önceden oluşturulan bakım randevunuzu teyit edebilirsiniz. Değişiklik var ise aksaklık yaşamamak için önceden bildirmenizi rica ederiz.

blank

- Zamanında Teslim Al

Randevu gününüzde gelen aracınız konusunda uzman personelimiz takibinde aracınız en kısa sürede teslim edilir. Gerek görülür ise bir sonraki bakım randevunuz oluşturulur.

Müşteri Yorumları

LASTİK Markaları

Lastik veya Jantınızda Sorun mu Var?