YÜKSEL JANT VE LASTİK VIP HİZMET SUNUYOR

on
Categories: Genel

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK PIRELLI KONSEPT MAĞAZASI

 

1999 senesinin sonlarında 50m2’lik bir alanda faaliyete başlayan Yüksel Lastik; 2019’un yaz aylarında 30 yıllık hayalin gerçeğe dönüştüğü muhteşem bir tesis haline geldi…

Araba jant ve lastik konusunda Avrupa standartlarında hizmet veren, Türkiye’de sayılı ve üstün özelliklere sahip makineleri, her modele ve çeşide uygun stok avantajı ile çok hızlı çözüm sunan Yüksel Jant ve Lastik firmasını, firma sahibi Koray Yılmaz’dan dinledik…

Yüksel Jant ve Lastik VIP Hizmet Sunuyor

Hayal ve vizyonun gerçeğe dönüşme hikâyesi

Yüksel Lastik 1999 senesinin sonlarında 2000 yılının başında Atasanayi Sitesi’nde faaliyete başlayan bir firma. O dönemlerde 50 m2 üzerinde bir alanda hizmet veriliyordu. Ama hep daha iyisini yapmak isteyip, hep daha iyisini vizyonlayan bir firmaydık. Bu süre içerisinde biz hep hayal kurduk. 30 senelik bir hayal bu. Biz bu hayalin peşinden koşarken herkes “acaba yapabilir misiniz, bunu hayata geçirebilir misiniz” diyordu. Biz olacağına inandık ve başardık. Karşıyaka’nın ve İzmir’in güzel insanları böylesine kaliteli bir hizmeti hak ediyorlar. Türkiye’nin hiçbir yerinde olmayan bir tesisi İzmir’de hayata geçirdik. Hayalimizi gerçekleştirebildiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Şimdi hayalimizi hep birlikte yaşamak için herkesi Yüksel Jant ve Lastik’e bekliyoruz.

blank

2002 senesinde ilk olarak Falken bayiliğini aldığımızda 50 m2 dükkanımızda her şeyin daha iyiye gideceğine inanmıştık. 21 Haziran 2019 tarihinde ise istediğimiz ve hedeflediğimiz sonuca ulaştık. Tabii bu sonuca ulaşana kadar 2014 senesinde Pirelli ile iş ortaklığımız başladı, bu iş ortaklığında projemizi hayata geçirebilmek için Türkiye satış müdürümüz ve İtalyan Ceo’muzla beraber bir karar alarak bu tesisi kurmak için yola çıktık.

Yapmak istediğimiz her şeyi düzgün bir şekilde sırasıyla, iyi bir analizle hayata geçirdik. Avrupa’da uzun araştırmalar yaptık, her semtte nasıl bir işletme var, kimlere hitab ediyorlar, insanlar nelerden hoşlanıyor, bunların hepsini analiz etmeye çalıştık ve Türkiye’de bu konseptin en üst versiyonunu hayata geçirdik. Bizim konseptimizin Los Angeles ile arasındaki tek farkı orada araç satışının içinde olup 4000 m2 alana sahip olmasıdır. Bizim tesisimiz de 1080 m2 bir tesis.

Bu tesisi kurarken; biz gelen müşterilerimizi nasıl rahat ettirebiliriz, neler sunarsak mutlu olurlar, daha keyifli nasıl vakit geçirebilirler diye düşünerek hazırlandık.

blank

Üst katımızda bulunan geniş oturma alanlarımızın olduğu bölüme çocuk oyun alanı, bilardo masası, 2 adet play station gibi müşterilerimizin keyifle vakit geçirebilecekleri bir mekan oluşturduk.

Engelli vatandaşlarımızı da elbette unutmadık. Tesisimize engelli misafirlerimiz geldiğinde, bünyemizde bulunan elektrikli engelli aracımızdan yararlanarak alt kattaki engelli tuvaletini rahatlıkla kullanabilecekler. Ayrıca üst kata çıkmak istediklerinde tesisimizde bulunan asansör ile rahatlıkla üst kata ulaşabilecekler.

Tesisimize gelip işlemlerinin bitmesini beklerken namaz kılmak isteyen misafirlerimiz içinse bir mescit bulunuyor. Sosyal alanımızda kafeteryasından, engelli tuvaletine, oyun alanlarından, rahat oturma alanlarına kadar her detayı düşündük ve son teknokoji cihazlarla beraber hepsini değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

blank

Özellikle kadın müşterilerimizin burası sanayi sitesi diye gelmekten çekinmemeleri için tesisimizi tamamen onların rahatlığı ve huzurunu düşünerek hazırladık. Yanlarında çocuklarıyla rahatlıkla gelebilecekleri bir tesisimiz var. Hatta işleri olmasa dahi bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

 

Kafeteryamızda farklı aktivitelere başladık. Bizlerle sabah kahvaltısı yapmak isteyenler için özel sunumlar hazırladık, aynı zamanda farklı kahve çeşitlerini sunacağız. Yani burada keyifli bir aile ortamı yaratacağız.

blank

Biz ciddi bir ürün gamına sahibiz. Her araç kitlesine göre, yani en ufak ölçüden en büyük ölçüye kadar hepsini kapsayan bir ürün gamına sahibiz. Hizmetimizi verirken müşterilerimizin değerli vaktinden çalmadan hızlı ve doğru şekilde işlemlerimizi tamamlıyoruz. Kendimizi iyi yetiştiriyoruz, profesyonel bir kadromuz var. 2019 ve 2025 senesinin konseptine uyarlanmış bir şekilde bütün versiyonları yüklenmiş olan bir makina parkurumuz bulunuyor.

Tesisimiz aynı anda 11 arabayı hazırlayabilecek ve son derece hızlı bir şekilde teslim edebilecek kapasitede bir yapıya sahip.
Biz müşterilerimiz için elimizden gelen hizmetin en iyisini vermek adına hep daha çok çalışıyoruz. Ancak değerli müşterilerimiz eğer bir eksik görürlerse bu önerilerini dikkate alarak daha iyisini yapmaya çalışmak için hazırız.

blank

VALE HİZMETİMİZ BAŞLIYOR

Eylül ayından itibaren vale hizmetine başlıyoruz. Yani bir müşterimiz örneğin Mavişehir’de alışveriş merkezinde vakit geçirirken biz araçlarını oradan alıp, işlemlerini tamamlayıp sonra yine bulundukları yere teslim ediyoruz. Aynı zamanda onlara da kameralarımızın IP numalarını veriyoruz, bu sayede rahatlıkla araçlarını işlem sırasında izleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra aracın bütün işlemleri bittiğinde cep telefonlarına gönderdiğimiz mesajla araçlarının teslime hazır olduğunu bildiriyoruz. Bu mesajdan sonra aracı geri istedikleri zamanı bize söyledikleri takdirde, biz o saatte bulundukları yere araçlarını teslim ediyoruz.

Makina parkurumuzdaki en büyük avantaj; 9700 elit dediğimiz balans makinası… Sürüş güvenliği ve emniyet için çok önem arz eden bir durum; lastikler tamamen aracın yolda seyrettiği hali ile bir simülasyona tabi tutuluyor, artık bu teknoloji olarak sözün en son noktası. Jant ve lastikteki balansı hatasız önümüze seren bir sistem. Bu cihaz tam manasıyla aracın komple lastiklerinin düz basıp basmadığını ve yoldaki dengesizliğinin hepsini algılayabilen 600 kg basınç uygulayıp, yoldaki bütün hakimiyetini, yumuşalıklık ve konfor testini yaparak sıfır tolereye düşüren bir cihaz. Aynı zamanda bu cihaz birçok iyi otomobil markasının fabrikalarında kullandığı bir cihazdır.

blank

Onun yanı sıra Hunter’ın elite modeli rot ayarı cihazımız BMW, Mercedes gibi üst segment araçları tamamıyla salıncaktan ölçüm yapabilen, tekerlek diş derinliklerini ölçen ve her modelin 2025 senesine kadar dolu dolu bütün versiyonlarına hakim olup, bütün ölçü birimlerini birebir datasıyla beraber sunabilen bir cihazdır. Bizim cihazımızın ekstra özelliği de alt takım kontrolünü kendi başına yapabilip listeleyebilmesidir.

Amacımız hizmetin en iyisini verebilmek, amacımız her müşterimizi buradan gülümseterek uğurlamak, amacımız dostlarınızla muhabbetiniz esnasında kendimizden bahsettirebilmek.

Soyak Yaza Merhaba Partisi nde B Blokda sizlerleyiz.

Adres: 8780 / 35 Sokak No: 7 Atasanayi Sitesi / Çiğli – İzmir
Tel: +90 533 032 49 26

Alıntı: Mavi Şehir Dergisi (http://www.mavisehirdergisi.com/mavisehir/oneri/otomotiv/yuksel-jant-ve-lastik-vip-hizmet-sunuyor.html)