Run Flat Lastik Fiyatları

on
Categories: Firma Haberleri

Run Flat lastik fiyatları, güçlendirilmiş yanak yapısı sayesinde lastik hasar aldığında sınırlı bir süre güvende kalmanızı sağlayan ✅RFT lastikler uygun fiyatlarla Yüksel Jant Lastik’de

Aracınıza en uygun Run Flat Lastiği bulmak için !

Run Flat Lastik Nedir?

Run flat teknolojisiyle üretilmiş lastikler, aracınızın acil durumlarında, hakimiyetinizi daha iyi kontrol etmenizi, hava basıncında ani düşüm olması durumunda güvenli şekilde yola devam etmenizi sağlar. Çok yağmurlu havalarda, lastiğiniz zedelense bile yedek lastik değişiminle uğraşmanıza gerek kalmaz. Run Flat teknolojisine sahip lastikleriniz sizi sınırlı bir zaman süresince güvende kılacaktır. Run flat lastikleri günümüzde patlamaz lastik olarak da duymuşsunuzdur. Lastik hasar aldığında, bizi yolda mağdur etmediği için patlamaz lastik de denilmektedir.

Güvenlik Eşittir Run Flat Lastik (RFT)

Sınırlı bir zaman süresince demiştik… Run Flat lastiklerin özel takviyeli lastik yanakları bulunmaktadır. Lastiğiniz hasara maruz kaldığında, sınırlı bir hızda aracınızı kullanabilirsiniz. Hız limiti 80km/saat’tir ve azami hız 80km kadardır. Bu süre, lastiğinizi yetkili lastik servisine götürmenize olanak sağlar.

Her Araca Run Flat Lastik Takabilir mi?

Run flat lastikler, belirli araçların teknik özelliklerine göre geliştirilmiş teknolojik lastiklerdir. Aracınızda rft lastik kullanılıp,

blank

Run Flat lastik, genel olarak BMW, Mini Cooper ve Mercedes araçlarının orijinal ekipmanlarıdır. Bu araçlarda eğer lastik run flat ise, bir daha yedek lastik taşımanıza gerek kalmayacaktır. Aracınızın yedek lastik ve jant ağırlığını düşünürsek, onlar yük teşkil etmediğinde aracınızın yakıt tasarrufu da azalacaktır.

Run Flat lastiklerin, jantlarla kullanımına değinmek gerekirse, standart her jant bu lastiklerle uyumludur ancak yine de özel üretilmiş jantları kullanmak daha sağlıklıdır, çünkü lastik hava basıncı düştüğünde, lastiğin janttan çıkmasını engeller.

Run Flat Lastikler Tamir Edilebilir mi?

RFT lastikler tamir edilmez çünkü düşük hava direnci ile kullanılmış lastiklerin, ne zaman hangi süreçte hasarlanmış olduğu bilinmeye bilir. Bunun güvenli olanı, size sorun yaşatan lastiği mutlaka yenisiyle değiştirmektir.

blank

Pirelli Run Flat Lastik Modelleri

Avantajlı Lastik ve Jant Fiyatları için Doğru Adrestesiniz.

Yukseljantlastik.com lastik kategorimizden aracınızın tipine uygun, otomobil, 4×4, hafif ticari araçlarına özel lastiklere veya jant kategorisinden her ölçüye uygun jant modellerine ulaşabilirsiniz. En popüler lastik ebatlarından jant modellerine ve çok daha fazla dünyaca ünlü Pirelli ve Michelin  gibi lastik markalarından size en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

Adres: 8780/35 Sok. No: 7 Ata Sanayi Sitesi Küçük Çiğli – İZMİR

       Telefon: 0 232 328 13 50 – 0 533 032 49 26

       Çalışma Saatleri: Pts-Cts : 08:00 > 20:00

       Emailsiparis@yukseljantlastik.com – info@yukseljantlastik.com

       Site: https://yukseljantlastik.com/

 

İçerik