Kış Lastiği Fiyatları 2022

on
Categories: Genel

İçerik Tablosu

Kış lastiği fiyatları 2022 yılında artmış olsa da kış lastik değişimi sadece karda ve buzda sürüş için değildir. Ayrıca ıslak yollarda çekişin korunmasına yardımcı olabilirler ve dört mevsim lastiklerinden daha iyi diş ömrüne sahiptirler.

Kışın lastiklerinizi değiştirmenin faydaları çoktur:

Daha güvende olacaksınız, daha iyi yol tutuşunuz olacak, karda veya buzda sürüş daha kolay olacak ve sürüş sırasında ani lastik arızası konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Hava sıcaklığının 7 derecenin altına düşmesi ile aracınız kış lastiğine gereksinim duyar.

Kış lastiklerinin diş derinlikleri yaz lastiklerine göre daha derin ve kalındır, suyu hızlı tahliye edebilmeleri için daha bloklu yapıya sahiptirler.

Kışlık lastik modellerini gözle ayırt etmek mümkündür. Günümüzde her ihtiyaca uygun lastik üretilmektedir. Her markada ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Bu kadar fazla çeşit arasından kış lastiğinizi satın alırken dikkat etmeniz gerekenler;

✅lastiğin etiket değerleri,
✅diş derinliğidir.

Teknik ayrıntıların yanı sıra sürücüler için en etkili olan lastiğin kullanıcılarından aldığı yorumlar ve tavsiyelerdir.

Uygun Fiyatlı Kış Lastiği Nasıl Seçilir?

Yeni bir 4 kış lastiği setinin maliyeti boyuta bağlı olarak değişmektedir. Ancak bu değişim, hayatınızı kurtarabilecek veya bir kazayı önleyebilecek tek seferlik bir yatırımdır.

Yukseljantlastik.com lastik kategorisinde kış lastikleri; otomobil, 4×4, hafif ticari, ağır vasıta araçlar için sınıflandırılmıştır. Kampanyalı kış lastiklerini inceleyebilir, üretim tarihi bilgilerine göre daha avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Aracınıza en uygun lastiği bulmak için !

Kampanyalı Kış Lastiği Fiyatları 2022 için Doğru Adrestesiniz!

Yüksel Jant Lastik olarak; bizi arayın uzman personelimiz ile araç modelinizi paylaşın. Sonuç olarak Dünyaca ünlü Michelin ve Pirelli gibi lastik markalarından size en uygun kış lastiği çözümünü en hızlı şekilde sunalım.
Şimdi Ara : +90 533 032 49 26